Merdiven Kaplama

Merdiven Kaplama

Hafif ve yoğun trafiğe dayanıklı özelliğiyle antibakteriyel ve kaydırmazlığı sayesinde basamaklarda en güvenli kaplama türüdür. Pvc merdiven kaplama malzemeleriyle  istediğiniz renklerle şık ve kaliteli zeminler elde edersiniz. Kaliteli, yanmaz, kir tutmaz, aşınmaz pvc basamak kaplama malzemeleri temizlik konusunda da zaman kaybetmezsiniz nemli paspas ile kolayca temizliği yapılır. Pvc merdiven döşemelerinin avantajları çok hafif ve güvenli olmasıdır.

Pvc yer döşemeleri gürültü azaltması ve aşınma direnci ile uzun yıllar bakım gerektirmeden kullanım imkanı sağlıyor. Merdiven güvenliği için mükemmel bir çözümdür, özel tasarlanmış pvc profiller sayesinde kaydırma yapmaz. Pvc yer kaplamaları kolay temizlenmesi düşük maliyetli olması bakımından merdiven döşemeleri için kullanılabilecek en uygun malzemedir.

Pvc Merdiven Kaplama Avantajları

PVC merdiven burunlukları tek parçalı ve aynı zamanda esnek yapıdadır. Pvc yer döşeme malzemesi kaymayı önleyici üst yüzeyi ile yayalar için koruma ve ekstra güvenlik sağlarlar. Pvc merdiven kaplama modelleri kontrast renkler yelpazesi sayesinde de daha iyi görünürlük sağlar. Her türlü basamak yüzeyi için boşluksuz, kolay bir geçiş sağlayan çok geniş ölçü gamı mevcuttur. Basamak döşeme malzemeleri uygulama yapılacak yerinde istenen ölçüde kesilip özel yapıştırıcı ile yapıştırılır, uygulaması oldukça basit ve kolaydır. Yapıştırma yapıldıktan sonra hemen kullanabilirsiniz.

 

Pvc Merdiven Kaplama Nerelerde Kullanılır ?

Ofis, kreş, ev, iş yeri, otel, hastane, şirket binası fark etmez; herkes merdivenlerinin temiz ve şık görünmesini ister. Pvc basamak kaplama veya mineflo yer döşemesi işlemleriyle merdivenlerde hayal ettiğiniz şıklığa en uygun fiyatlarla sahip olacaksınız. Şık ve dayanıklı merdiven döşeme çeşitleri ile  göz alıcı desenlerle hijyenik, kaliteli, yanmaz, kir tutmaz, aşınmaz pvc zemin sistemleri ile hizmetinizdeyiz.

 

Merdiven Kaplama Nedir?

Tüm iç mekanlarda kullandığımız merdiven yapıların beton veya metal olan yüzeylerinin üstüne kapladığımız malzemeler ile plastik zemin kaplaması sonucu oluşan yapıdır. Basamak kaplama fiyatları genellikle yapılacak çalışmanın büyüklüğüne, kullanılacak  PVC yer kaplama malzemesinin seçimine ve çalışma bölgesine göre değişiklik gösterebilir.

Ayrıca Tüm Türkiye için özel servisimiz vardır. Size en uygun malzeme ve en iyi hizmet için bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Zemini kaplama yapmak hem ısı hemde uzun ömürlülük için en hesaplı yoldur. Sizlerde hem yaşadığınız alanlarda hemde diğer alanlarda zemin kaplama yaptırmanızda fayda olacaktır.

Diğer Hizmetler

Bizimle İletişime Geçiniz