Emoline Parke

Emoline Parke

Günümüzde ev dekorasyonun en önemli yapı taşı ve tamamlayıcısı olan laminat parke, kullanım kolaylığı ve sağladığı avantajlar nedeniyle evlerin ve ofislerin vazgeçilmezi olmuştur. Geniş renk ve model skalası sayesinde kullanım alanına göre istediğiniz tarza uygun seçim yapmanıza olanak sağlar. 

Kullanılan mekânın mimari havasına katkıda bulunan ve şıklık katan laminat parke, son yıllarda önemli bir gelişim göstermiştir. Daha dayanıklı ve kullanım ömrü uzun olan laminat parke üretilmesiyle yer döşeme tercihleri arasında bir numaraya yerleşmiştir. Suya dayanıklı parkelerin imalatı ile mutfak ve banyo gibi alanlarda bile laminat parke kullanılmaya başlanmıştır.  Kalitesine bağlı olarak ücret değişkenliğine sahip olan laminat parke her bütçeye uygun fiyatıyla her bireyin kolaylıkla evinde veya ofisinde kullanmasının önünü açmıştır.  Metrekareye ve kullanılan parkenin türüne ve miktarına göre fiyatlar değişim göstermekle beraber standart bir tarifesi yoktur. 

En az aksesuarlar kadar evin şıklığını arttıran laminat parke ile mekânın soğuk görüntüsünü değiştirebileceğiniz gibi aynı zaman da ısınma sorunu yaşayan bireyler için de ısıyı arttırıcı bir özelliğe sahiptir. Böylelikle önemli bir oranda tasarruf imkânı da sağlamaktadır. 

Laminat parke alanında toptan ve parekende satış yapan firmamızın model ve renk katalogundan seçim yaparak kolaylıkla istediğiniz miktarda parke siparişi verebilirsiniz. Kalite standartları üzerinde parke imalatı yapan firmamızın İstanbul Anadolu yakasının Kartal ilçesinde hizmet veren büromuzla irtibata geçerek, laminat parke kartal hizmetinden kısa sürede yararlanabilirsiniz.

Laminat parke seçimlerinizi zevkinize ve ihtiyacınıza uygun yapabilmeniz için uzman kadromuz hizmetiniz de olacağı gibi showroomlarımızı gezerek de detaylı inceleme yapabilir, en uygun parkeyi seçebilirsiniz.

Laminat Parke Kaç MM Olmalı?

Laminat parke ürünleri 6mm' den başlamaktadır. Kullanacağınız alana göre ve bütçenize göre mm seçimi yapılmaktadır. Ayrıca laminat parkeniz kullanmayı düşündüğünüz ortamın trafik yoğunluğuna uygun dirençte olmalıdır. Belirtilen kriterleri karşılayan zemine işlenir. 

Yerli Laminat Parke ve İthal Laminat Parke Arasında Fark Var mı?

Yerli laminat parke; Türkiye`de üretilen laminat parkelere denmektedir. İthal Laminat parke ise yurtdışından getirilen laminat parke ürünleridir. Yerli laminat parke ürünleri ile ithal laminat parke ürünleri arasında hiçbir fark yoktur. İmalat aynı şekilde gerçekleşmektedir. Kalite anlamında seçeceğiniz markaya göre değişiklikler olacaktır. Bu değerlendirmede seçim tamamen sizin zevkinize kalmıştır. 

Üretim teknoloji olarak ta, üretimde kullanılan makina olarak ta her şey aynıdır. 

Laminat Parkenin Önemi;

Evinizin en önemli unsurlarından biri olan laminat parke evinize şıklık katar. Son dönemlerin en çok kullanılan ev dekorasyonu olan Laminat parke hemen hemen her evde bulunmaktadır. Şıklığı yanı sıra evinize bir farklılık katan her insanın zevkine hitap edebilecek çeşitliliği vardır.

Ev dekorasyonunda en etkili unsur yer zemindir. Size gelecek tüm misafirleriniz en çok zemine dikkat edecektir. Laminat parke ise günümüzde en çok tercih edilen zemin döşeme ürünüdür. Her insanın zevkine ve tarzına göre bulunan Laminat Parkeler evinize ve iş yerinize güzel bir hava katacaktır. Laminat Parke, tercih ederken dikkat etmeniz gereken bazı durumlar vardır. En önemlisi ise laminat parkeyi nereye uygulamak istediğinizdir. Laminat Parke genel olarak iki ana sınıfa ayrılır. Bunlar ticari laminat parke ve konut laminat parke.

Laminat parke seçimlerinizde sizlere mimarlarımız yardımcı olacaktır. Uzman kadromuz ile uygulama ve toptan satışı yapmaktayız. 

Ufak büyük demeden tüm laminat parke işlerinizi en iyi şekilde tamamlıyoruz. 

Konut Laminat Parke: Uygulamadaki sınıflar; 21 Sınıf, 22 Sınıf, 23 Sınıf.

Ticari Laminat Parke: Uygulamadaki sınıflar; 31 Sınıf, 32 Sınıf, 33 Sınıf

Laminat Parke sektöründe yılların getirdiği bilgi ve tecrübeye dayanarak hizmet vermekteyiz. Lamiant parke sektöründe toptan satış yapmaktayız. Laminat parke uygulaması yapan firmamız size anahtar teslim laminat parke uygulaması hizmeti sağlayabilir. Parekende laminat parke satışı yapmaktayız.

Laminat parke ürünlerini sizler için bir çok ürün çeşidiyle yurtdışından getirdiğimiz ve yurtiçinden tedarik etmekteyiz. Laminat parkeler hem kaliteli hem de uygun fiyat politikamız ile tedarik edilmektedir. Bir çok laminat parke renk seçeneğiniz mevcuttur.

Maltepe Laminat Parke
Laminat parke stoklarımız Maltepe depomuzda olduğu için, Maltepe ilçesine çok hızlı ve ekonomik laminat parke ürünlerini sunabiliyoruz. Lokasyon olarak Maltepe laminat parke uygulaması ve sonrasında verdiğimiz destek de aynı şekilde hızlı ve güvenilir bir şekilde olmaktadır.

Kartal Laminat Parke
Kartal laminat parke hizmeti uygun fiyatlar kaliteli ürünler ve tecrübeli işçilik ile siz değerli müşterilerimize sunulmaktadır. Kartal laminat parke depomuzun Karta ilçesine çok yaın olmasından dolayı hızlı hizmet vermekteyiz.

Kartal laminat parke hizmeti almak isteyen müşterilerimiz showroomlarımıza gelerek ürünlerini seçebilirler.

Laminat parke hızlı çözümler için sizi fabrikamıza bekliyoruz. Maltepe lokasyonunda bulunan fabrikamıza laminat parke renk veya desen seçimi sırasında daha hızlı çözüm için gelebilirisiniz.

Laminat parke tüm ürünlerimiz E1 standartlarındadır. Laminat parke ürünlerimiz kanserojen madde içermemektedir.

LAMINAT PARKE TOPTAN SATIŞ

Emoline laminat parke markasının laminat parke toptan satış olarak yapmaktayız. Uygun fiyata parke almak için depomuza gelebilirsiniz.
Türkiye genelinde bir çok bölgede Emoline Laminat Parke markasını alabilirsiniz. Laminat parke toptan satış için bizimle irtibata geçmelisiniz. İnşaatlara, müteahhitlere inşaat firmalarına laminat parke toptan satışı yapmaktayız.

LAMINAT PARKE FIYATLARI

Laminat parke fiyatları seçeceğiniz markaya ve seçeceğiniz laminat parke milimetresine göre değişmektedir. 6mm`den laminat parke ürünleri başlamaktadır. Seçeceğiniz markada ise yurtiçi üretim yurtdışı üretim fiyatı etkilemektedir. Avrupadan, uzak doğudan bir çok laminat parke çeşidi ülkemize gelmektedir. Sizlere tüm ürünleri sunma çabasındayız. Depomuzda laminat parkenin her kalınlığını bulabileceğiniz gibi, bir çok marka laminat parke çeşidini de görebilirsiniz.

LAMINAT PARKE UYGULAMASINDA DIKKAT EDILMESI GEREKENLER

Laminat parke uygulaması sırasında duvarlardan 2-3cm kadar boşluk bırakılır. Bunun sebebi parkenin şişmemesidir. Bu şekilde laminat parke görünümü daha düzgün olacaktır. Laminat parke duvarlar arasındaki boşluk süpürgelik altında kaldığından görüntü olarak bir problem olmaz.

Laminat parke uygulamasında laminat parkenin su gelmeyen yerlere uygulanmasına dikkat ediniz. Su ile temas eden laminat parke de şişme meydana gelir zamanla. 

Laminat parke alırken en çok dikkat etmeniz gereken konu kullanım alanınızdır. Kullanım alanına göre seçenekleri değerlendirmeliniz. Bazen küçük alanlarda seçeceğiniz renk ve desen seçenekleri hatalı olursa küçük alanı daha da küçük ve boğucu bir ortama dönüştürebilirsiniz. Daha açık renkler kullanmanız küçük alanlar için daha ideal olacaktır. Bunlar gibi bir çok etken vardır laminat parke seçimlerinde dikkat etmeniz gereken. Bu konularla ilgili size müşteri temsilcilerimiz yardımcı olacaklardır. Bu şekilde satın alma işleminizi rahatlıkla yapabilirsiniz. Gerekirse evinzie gelerek ölçü alabilir ve aldığımız bu ölçüler sırasında size en doğru renk seçeneklerini iletebiliriz.

Diğer Hizmetler

Bizimle İletişime Geçiniz